کاربری
کاربر گرامی به انجمن هاي تفريحي و عاشقانه كوچولو خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

صفحه 1 از 175 123456112151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 2621

موضوع: اخبار موسیقی روز ایران و جهان

پیشکسوت کوچولو

کوچولووو فعال مدير بازنشسته

عضو
    November 2007
    تشكر ها
    34
    تشكر شده 31 بار در 20پست

Posticon (2) اخبار موسیقی روز ایران و جهان

دوستان عزیز کوچولو مطالب خود را در زمینه موسیقی و اخبار ان در ایران و جهان در این پست قرار دهید
    ویرایش توسط sharareh : 2012.12.18 در ساعت 11:48
    بهترین چیز رسیدن به نگاهی ست که از حادثه عشق تر است!

پیشکسوت کوچولو

عضو
    November 2007
    تشكر ها
    34
    تشكر شده 31 بار در 20پست

خبر هایی کوتاه داغ از خوانندگان محبوب شما

محسن چاوشی - محسن یگانه - بنیامین - عبدالمالکی- علی اصحابی - شادمهر عقیلی - کامران و هومن

هنگامه - امین رستمی - مجید خراطها / به همراه 2 بیت از آلبوم های جدید چاوشی و شادمهر

صحبت هایی کوتاه از خواننده های مطرح:

علی اصحابی : پاییر امسال شاهد آلبوم تو راست میگی از علی اصحابی خواهیم بود. .حضور علی اصحابی در فیلم آن سوی پرچین به کارگردانی محسن محسنی نسب رو نباید غافل شد گفته میشه که این فیلم عید امسال آماده پخش بشه.

محسن یگانه: به گفته خود محسن یگانه البوم بعدی او خیلی زود اماده میشه چون ملودی بعضی از ترک های البوم رو از قبل آماده کرده و به احتمال فراوان در این البوم از اشعار خود اقای یگانه و آقای کاشانی استفاده بشه هنوز تنظیم کننده قطعی این آلبوم اعلام نشده و تا الان اسم این البوم تقاص است باید دید که آیا تا آخر این نام بر روی آلبوم خواهد ماند یا نه. در ضمن اقای یگانه تاکید کردن که تا پخش آلبوم هیچ ترکی از ایشون رو نخواهید شنید پس حالا حالا ها منتظر آهنگ جدیدی از محسن یگانه نباشید.

علی عبدالمالکی: آلبوم جدید علی عبدالمالکی تا عید امسال اماده میشه و باید دید که چه مدتی طول میکشه تا این البوم مجوز بگیره هنوز هیچ اسمی برای این آلبوم مشخص نشده .

مجید خراطها: البوم جدید مجید خراطها مطمئنن سرو صدا های زیادی رو به پا خواهد کرد و آقای خراطها قصد داره که این البوم رو با مجوز ارشاد روانه بازار کنه باید دید که این البوم با مجوز پخش میشه یا زیر زمینی. منتظر یک کار قوی از مجید خراطها در چند روز اینده باشدید.

امین رستمی: از امین رستمی غافل نشید . آلبوم آقای رستمی موفق به کسب مجوز شده ولی کی روانه بازار بشه معلوم نیست . آقای رستمی از حضور یه خواننده محبوب دیگه در البومشون خبر دادن. خیلی ها امین رو بنیامین سال 85 میدونن.

بنیامین بهادری: به گفته خود آقای بهادری آلبوم 06 انتظار دو ساله ی هواداراش رو بر طرف میکنه جالبه بدونید از آقای بهادری در مورد آلبوم یک شاخه نیلوفر میپرسیم و جواب میده: قطعا آلبوم من در ده روز نخست فروش یک شاخه نیلوفر رو خواهد گرفت.( باور این حرف دور از تصوره چون بنیامین بهادری قراره با خواننده ای رقابت کنه که میلیون ها هوادار دو اتیشه داره به طوری که پخش یه آهنگ بدون مستر هم (تو ناز میکنی)جنجال های زیادی رو به پا میکنه چه برسه به آلبومی که دو سال رو اون زحمت کشیده بشه...)

و

محسن چاوشی: بعد از پخش یک شاخه نیلوفر منتظر آلبوم بعدی محسن باشید به گفته خود محسن البوم بعدی ماندگارترین اثر در این چند سال بوده به طوری که تا مدت ها حرف از این البوم خواهد بود. محسن چاوشی قصد داره که دو ترک دیگه به البوم من خود سیزدهم اضافه کنه که با این اوضاع تعداد ترک ها به 9تا کشیده میشه. جالبه نظر محسن چاوشی رو در مورد 06 میپرسیم و در جواب میگه: (امیدوارم این البوم فروش خوبی کنه ....) در ضمن بعد از آلبوم هم منتظر کنسرت از محسن چاوشی نباشید...

اینم دو بیت از آلبوم جدید چاوشی :

بیا و مثل کسی شو که یه شب قصد سفر کرد

دید یارش داره میمیره موندشو صرف نظر کرد

مثل اون شوکه تا سپیده منتظر به عشق یاره

وقتی که هیشکی نداره باز میگه خدارو داره

خواننده های خارج از ایران:

هومن و کامران: همونطور که گفته شد آلبوم کنسرت تعطیله عنوان البوم جدید این دو برادر میباشد که در اول قرار بود با نام غرب زده پخش بشه. مطمئنن این آلبوم قوی ترین البومی هست که تا به حال شنیدید ولی زمان پخش این البوم هنوز مشخص نیست جالبه که این دو برادر اصلا تمایلی به گفتن زمان پخش البوم ندارن ....

شادمهر عقیلی: شروع دوباره به احتمال فراوان عنوان جدید آلبوم این خواننده پر طرفدار باشه که به زودی شاهد پخش این آلبوم خواهیم بود :

دوباره باخیتم ما به این زمونه

دوست دارم یه جمله ی حرومه

من که به جز تو هیچکسو نداشتم

فقط تو بودی که واسش میمردم......

هنگامه: آلبوم هنگامه که یکی از زیباترین البوم های امسال هست در چند روز اینده از طریق کمپنی tapesh وارد بازار میشه این البوم 10 ترک رو داره که یکی از اون ریمیکس البوم هستش.

به زودی خبرهای تکمیلی در اختیار شما دوستان قرار خواهد گرفت.

پیشکسوت کوچولو

عضو
    November 2007
    تشكر ها
    34
    تشكر شده 31 بار در 20پست

بالاخره به صورت رسمی مجوز آلبوم محسن چاووشی اعلام شد ...

به همراه زمان ورود آلبوم و تعداد تراک ها

لازم به ذكر است كه آلبوم يه شاخه نيلوفر نام دارد , كه بيشتر به نام يك شاخه نيلوفر معرفي شده بود.

آلبوم يه شاخه نيلوفر بعد از عيد سعيد فطر در سراسر كشور پخش خواهد شد. ( به احتمال زياد روز شنبه 13 مهرماه)

منتظر خبر های داغ دیگر از محسن چاووشی در این مدت باشید !!!

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310
    تشكر شده 897 بار در 445پست

[SIZE=3:24058119bf]آلبوم* جدید همایون شجریان هفتم مهرماه منتشر شد

شرکت «دل*آواز» اعلام کرد، آلبوم*های جدید همایون شجریان و گروه «دستان» هفتم مهرماه منتشر خواهد شد.

به گزارش سرویس هنرینواندیش به نقل از وبلاگ همایون شجریان، این دو آلبوم، شامل همان دو بخش کنسرت اخیر همایون شجریان و گروه دستان است که بخش نخست آن با عنوان «قیژک کولی» در مایه*ی دشتی*ست و بخش دوم به*نام «خورشید آرزو» در مایه*ی اصفهان می*باشد. آهنگسازی بخش اول بر عهده*ی حمید متبسم بوده و بخش دوم از ساخته*های سعید فرجپوری است. البته یک قطعه*ی آوازی (که نام آن به*عنوان نام کل آلبوم برگزیده شده) یعنی «خورشید آرزو» بر اساس طرح همایون شجریان اجرا شده است.

اشعار آلبوم اول از سعدی، حافظ، مولانا، محمدرضا شفیعی کدکنی و حمید متبسم است و در بخش دوم هم از اشعار عطار، حافظ، عراقی، فریدون مشیری و سیاوش کسرایی استفاده شده است. طرح روی جلد این آلبوم*ها هم طراحی شده که بسیار زیبا و تحسین*برانگیز است. به*نظر می*رسد مطابق معمول از خط استاد کابلی برای نام اثر استفاده شده و طراحی گرافیک هم بر عهده*ی مژگان شجریان بوده است.

این آلبوم*ها از اجرای زنده*ی گروه در برلین آلمان (زمستان ۸۶) ضبط شده و حاصل کار استودیویی نیست. در واقع اولین اثر همایون شجریان است که در استودیو ضبط نشده است!

(ايشالا به زودي در اين سايت هم قرار خواهد گرفت)
    [/SIZE]
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310

[SIZE=3:6f6810d09e]

آلبوم جدید بابک جهانبخش عید فطر توسط کمپانی آوای نکیسا منتشر شد . با توجه به انتشار آلبوم محسن چاوشی و فرزاد فرزین و این آلبوم در یک مقطع زمانی ، این آلبوم باید حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد تا در آشفته بازار موسیقی ایران شنیده شود . طبق اعلام قبلی تیم همکاری بابک در آلبوم "بی اسم" : پوریا حیدری ، بابک صحرایی ، داریوش شهریاری ، مریم اسدی ، علی بحرینی و ... می باشد.
    [/SIZE]

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310

[SIZE=3:32f8673269]خبر هايي داغ از احسان خواجه اميري و آلبوم جديدش

تعداد آهنگهاي اين آلبوم : 10 قطعه

ترانه سرا : 5 ترانه از دكتر افشين يداللهي و ديگر ترانه سرا ها در اين آلبوم زهرا عاملي ،مونا برزويي ،شاهين شاهين زاده ،حسين متوليان و امير پير نهان

آهنگسازان و تنظيم كنندگان : علي ثابت ، ميثم مروستي ، پدرام كشتكار و مهرداد نصرتي

علت منتشر نشدن اين آلبوم به اين دليل است كه با ديگر آلبوم ها متفاوت دارد و وقت زيادي در ساخت اين آلبوم صرف شده است

به گفته احسان خواجه اميري :

فکر می کنم بتوانم بگویم که یک حرکت بزرگ انجام شده و به همین دلیل گه گاه بیشتر دقت کرده ایم و زمان بیشتری صرف کرده ایم. با این آلبوم همه را غافلگیر می کنم.
    [/SIZE]

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310

[SIZE=3:86f5608387]آخرین آخبار از زمان انتشار آلبوم جدید بنیامین و امین رستمی ...

شركت ترانه*شرقی جديدا عنوان كرده كه به دليل حضور محسن رجب*پور در خارج از كشور، انتشار اين آلبوم به تعويق افتاده .
    بنابر اين گزارش،اين شركت خاطر نشان كرده كه تلاش مي*كند كه حتما تا پيش از ماه محرم اين آلبوم بنيامين را روانه بازار موسيقي كند. به اين*ترتيب بايد اميدوار باشيم كه دومين آلبوم رسمي اين خواننده پر*طرفدار تا اواخر آبان روانه بازار موسيقي پاپ خواهد شد.
    بنا بر شنیده*ها این آلبوم بین 18 تا 24 قطعه دارد که بعضی از آن*ها زمان کوتاه تری نسبت به بقیه دارد. ترانه*های این آلبوم را فرید احمدی سرده است. همچنین پیام شمس و خودِ بنیامین آهنگ*های این آلبوم را ساخته*اند.
    هنوز مشخص نشده که تمام امتیاز این آلبوم متعلق به شرکت ترانه*شرقی است یا مثل آلبوم قبلی بنیامین آوای نکیسا و ترانه شرقی مشترکا این آلبوم را منتشر می*کنند.

ياد چشمات امين رستمي تا چند هفته آينده وارد بازار داغ پاپ خواهد شد

سپيده قائم مقام،علي صالحي امين بامشاد و وحيد وحدت سراينده ترانه ها مي باشند.ملودي هاي اين آلبوم از امير رستمي ، فريدون

اسرايي و شهاب رمضان مي باشد. بابك مافي،ميلاد ترابي،مهران خالصي ،بهزاد عبدالهي ومسيح حميدي هم تنظيم كننده اين آلبوم مي باشند.
    [/SIZE]

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310

[SIZE=3:e97908500b]17 آبان ماه جاری در تالار بزرگ وزارت کشور:کنسرت مشترک علیرضا عصار، رضا یزدانی، مانی رهنما و مهران مدیری

علیرضا عصار، رضا یزدانی، مانی رهنما و مهران مدیری کنسرت مشترک می*دهند. علیرضا عصار، رضا یزدانی، مانی رهنما و مهران مدیری در کنسرتی مشترک روز 17 آبان ماه جاری در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه می روند. مجوز این کنسرت در روزهای گذشته صادر شده و قرار است بلیط فروشی از روز دوشنبه آغاز شود.نکته جالب توجه درباره این کنسرت حضور نیکی کریمی و محمدرضا فروتن از بازیگران خوب سینمای ایران به عنوان مجری مراسم است.به گزارش راه فیروزه در جمع خوانندگان این برنامه تنها رضا یزدانی که تاکنون دو آلبوم «پرنده بی پرنده» و «هیس» را منتشر کرده است سابقه برگزاری کنسرت به تنهایی را ندارد.

منبع خبر : راه فيروزه
    [/SIZE]

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310

[SIZE=3:8577bfd5c9]مصاحبه جنجالي با محسن چاوشي و حرفهاي وي در مورد آلبوم يه شاخه نيلوفر ....

محسن چاووشی و ((یه شاخه نیلوفر)) ش

آلبومم شنیده می*شود از نوع شدید

رسول ترابی :او روزهای سختی را از سر گذرانده است. بالا و پایین*های زیادی را در موسیقی و زندگی*اش دیده، اما پا پس نكشیده است. محسن چاووشی همیشه بر مخاطبانی كه تعصب شدیدی به او و موسیقی*اش داشتند، تكیه كرد و با خانواده*ای كه اوج و فرودهایش را تحمل می*كردند و پشتوانه*اش بودند، ادامه داد و خواند. آنقدر تحمل كرد و گاهی تا مرز افسردگی هم پیش رفت تا بالاخره توانست مجوز اولین آلبومش را بگیرد و همه را شوكه كند. خواننده*های زیادی به هوای آلبوم او، انتشار آلبومشان را به تاخیر انداختند. او با لبخند و تعجب از این موضوع رد می*شود ولی مطمئن است كه با این آلبوم بانی اتفاقات خوبی برای خودش و موسیقی پاپ این سرزمین خواهد بود. او می*خواهد به ركودهای چند سال اخیر موسیقی پاپ پایان بدهد

*محسن چاووشی روزگاری جنجالی*ترین خواننده موسیقی پاپ داخل بود. الان كه مجوزدار شده*ای چه تغییری كرده*ای؟

ـ هیچ تغییری نكرده*ام. قرار بوده تغییر كنم؟

*یعنی هنوز جنجالی هستی؟

ـ نه، من كه جنجالی نداشتم. همیشه جنجال*ها را برایم درست می*كردند.

*چه كسانی؟

ـ دوست ندارم اسم ببرم. همان به ظاهر دوستانی كه همیشه دور و اطرافم بودند. آنقدر برای مطرح شدن خودشان برایم حاشیه و جنجال درست كردند كه مجبور شدم همه چیز و وسایلم را جمع كنم و بیایم خانه و از همه فاصله بگیرم. با بعضی*ها هم قطع رابطه كردم. الان هم كه همه كارهایم را در استودیوی شخصی خودم ضبط می*كنم. خیلی راحت می*شود فهمید چرا در این دو سال هیچ كاری از من لو نرفته ولی در گذشته كارهایم پشت سر هم لو می*رفت.

*دور و اطراف محسن چاووشی چرا اینقدر خالی* است؟

ـ به همان دلایلی كه یك زمانی پر بود. به همان دلیلی كه زمانی گفتم زخم خورده رفاقتم. ولی الان دیگه بهش فكر نمی*كنم. اینطوری بهتر است خودم هم راحت*ترم.

*حدود دو سال هیچ آهنگی از تو شنیده نشد، نگران كمرنگ شدن اسمت نبودی؟

ـ نه اصلا. از خودم و كارهام مطمئن بودم. من اگه جمع كردم و اومدم خانه نشستم و كار كردم فقط برای این بود كه كار بهتری انجام بدهم. یللی*تللی كه نمی*خواستم بكنم.

*اومدن كارهای جدید ربطی به خوب كار كردن یا مثلا شل گرفتن تو نداره؟

ـ شعرها و كارهایی كه خوانده بودم كارهایی نبودند كه به این زودی فراموش شوند.
    قبلا تجربه داشتم. هنوز هم آهنگ* «آهای توكه اینهمه دوری از من» را خودم بین مردم می*شنوم.

*شاید هم به آهنگ*های بعد از خودت مطمئن بودی كه كار خوب و متفاوتی به بازار نخواهد آمد؟

ـ ترجیح می*دهم در این باره نظر ندهم. من به خودم اطمینان داشتم.

*چند سالی می*شود هیچ آلبومی كه بازار را تكان بدهد و ركورد بزند منتشر نشده، فكر می*كنی با آمدن آلبوم تو ركود فروش آلبوم*ها باز هم شكسته شود؟

ـ نمی*دانم.

*مگه به خودت مطمئن نیستی؟

ـ سلیقه همه مردم كه شبیه به هم نیست كه بگویم چون من از كار خودم خوشم می*آید، پس مردم هم مطمئنا از آن خوششان خواهد آمد. در چند سال اخیر خیلی از كارهای خوب استقبال نشده ولی از كارهای ضعیف خیلی استقبال شده است.

*ولی چند دقیقه قبل گفتی كه سلیقه مردم را می*دانی كه چطور باید برایشان بخوانی؟

ـ می*دانم چه آهنگی باید بخوانم. خارج كردن بازار از ركود را كه نمی*دانم.

*خارج شدن از ركود را تو در شنیده شدن و گرفتنش معنی كن.

ـ قول می*دهم آلبومم شنیده *شود، از نوع شدید.

*حتی بیشتر از «متاسفم» كه بهترین آلبومت است تا امروز و ترانه*های سنتوری؟

ـ این آلبوم خیلی بهتر از آنهاست.

*هر چی جلوتر می*رویم صدایت امضادارتر و كاراكتردارتر می*شود...

ـ صدایم نسبت به روزهای اول خیلی فرق كرده آن روزها سنم خیلی كمتر بود.

*الان بهتر شده*ای؟

ـ مسلما. مطمئن باش.

*خیلی*ها می*گویند صدایت به سن و سالت نمی*خورد. خودت چی فكر می*كنی؟

ـ چی بگم؟ رنگ صدایم اینجوری است. خودت كه می*دانی ادا در نمی*آورم.

*فكر می*كنی هر چی جلوتر برویم صدایت بهتر و پخته*تر و سن و سال*دارتر می*شود؟

ـ بهتر و پخته*تر كه فكر نمی*كنم. صدایم رنگ و قالب خودش را پیدا كرده. حنجره*هم تا 30*سالگی خودش را پیدا می*كند دیگر. حالا با گذشت سن*وسال صدایم كمی پیرتر می*شود ولی همینی است كه الان می*شنوی.

*الان باز هم كسی پیدا می*شود كه تو را با كسی مقایسه كند؟

ـ من الان خودم را پیدا كرده*ام. كسی نمی*تواند من را به كسی یا بالعكس ربط بدهد.

*یه روزی بهم گفتی از خواندن «نفرین*نامه*ها» پشیمونی، هنوز هم همان عقیده را داری؟

ـ بله. پشیمانم كه از نفرین كردن*ها خواندم و...

*ترانه*های نفرینی را شروع كردی؟

ـ گذشته دیگه. قرار هم كه نیست گذشته برگردد.

*اصلا آهنگ*های قبلی*ات را حوصله می*كنی گوش كنی؟

ـ برایم تكراری نشده**اند. هنوز گوش می*كنم*شان.

*كدام*ها را بیشتر؟

ـ چند وقتی است درگیر «بانوی من» شده*ام.

*بالاخره در شرف ازدواج بودن این درگیر شدن و عاشقیت را هم دارد؟

ـ (می*خندد) شاید. ولی دوستش دارم «زخم زبون*ها» و به تازگی «من از تو دل نمی*برم» را هم خیلی گوش می*كنم.

*آن روزها كه می*گفتم این آهنگ خیلی عاشقانه است، زیاد تایید نمی*كردی؟ حالا درگیرش شده*ای؟

ـ حالا. گاهی وقت*ها یاد خاطراتی می*افتم كه برایم جذاب است و پرتم می*كند به عمق ماجرا. ضمن اینكه سعی می*كنم فنی*تر هم نگاه كنم.

*هنوز با موسیقی كورش یغمایی راحتی و دوستش داری؟

ـ شدید. خیلی دوستش دارم. از اول هم خیلی بیشتر تحت تاثیر او بودم تا قمیشی. چند وقت پیش بود كه شنیدم فوت شده، اینقدر حالم بد شد كه می*خواستند ببرندم بیمارستان. كم مانده بود سكته كنم. خدا را شكر شایعه بود.

*با كدام آهنگ*هایش نوستالژی داری؟

ـ گل یخ. بالاخره یك آهنگ از اینجا جهانی شد. آن هم گل یخ بود.

*ولی حال و هوای كارت بیشتر به تیپ كارها و فضای كارهای فرهاد می*خورد تا یغمایی؟

ـ فرهاد را با «جمعه» می*پسندم.

*فروغی؟

ـ اصلا. هیچ وقت نتوانستم با آهنگ*هایش با همه قشنگی*شان كنار بیایم.

*اتفاقا رنگ صدا و خش صدا و كاراكتر موسیقی*اش كه به تو بیشتر نزدیك است؟

ـ نمی*دانم چرا، ولی از هر كسی كه داد و فریاد می*زند و می*خواند، خوشم نمی*آید.

*قبلا می*گفتی اتفاقی خواننده شدی و از خوانندگی بدت می*آید؟

ـ بدم نمی*آید. اگر بگویم بدم می*آید دروغ گفته*ام.

*پس قبلا دروغ می*گفتی؟

ـ آره (باخنده). با اتفاقاتی كه افتاد و اذیت شدم، بدم آمد.

*از چه كاری بیشتر خوشت می*آید؟

ـ صددرصد آهنگسازی.

*یك بار هم قبلا گفتی با فیلم سنتوری گریه كرده*ای. با آهنگ خودت هم گریه كرده*ای؟

ـ آره. البته در سنتوری هم با تركیب آهنگ «رفیق من» با صحنه تقسیم غذای علی سنتوری با معتادان بود كه تحت تاثیر قرار گرفتم و گریه كردم.

*با كدام آهنگ خودت تنهای تنها گریه كرده*ای؟

ـ كم تحمل*ام. (كم گریه كن گلم، من كم تحمل*ام)

*با تراك*های آلبوم جدیدت هم به این حس رسیده*ای؟

ـ با تراك «تو چنگ ابرای بهار، افتادم و در نمی*یام» خیلی گریه كرده*ام. با همه آشنا بودنم به فضا، بعضی وقت*ها نمی*تونم خودم را كنترل كنم.

*وقتی می*خواندی گریه می*كردی یا بعدها كه می*شنیدی*شان؟

ـ بعدها.

*می*گویند خواننده «دو و پنجره» و «سوغاتی، ای كه تویی همه كسم» وقتی این آهنگ*ها را می*خواندند، گریه كرده*اند. تو هم در آهنگ*هایت اینطور شده*ای؟

ـ فعلا كه نه. بالاخره جنس من مردانه است. طبیعیه كمی فرق كنم.

*تو سعی كرده*ای در هر تیپی بخوانی. معمولا اكثر آهنگ*های مذهبی زیاد با اقبال عمومی روبه*رو نمی*شوند ولی آهنگ*های تو برعكس عمل كردند.

ـ حالا من باید چی بگم؟ ولش كن، ریا می*شود.

*چرا ریا شود، نظرت را بگو.

ـ دوست داشتم بخوانمشان. از ته دلم خواندمشان. اگر می*خواهی كار مذهبی و اعتقادی جوابش را از جامعه بگیرد، باید با اعتقاد و همه وجودت بخوانی*اش. مثل همین كار كلاغ قار قاری.

*محسن چاووشی به نظر نمی*رسد سیاه خواندن سابق را ادامه داده باشد؟

ـ ترانه*های من سیاه نبودند. شاید اینطور به نظر می*رسیدند.

*ولی اینطور جا افتاده*ای؟

ـ شاید به خاطر گذشته سختی كه داشته*ام ناخودآگاه به آن سمت رفته باشم ولی سیاه نبوده*ام. اتفاقا من معتقدم ترانه*هایم سفید بوده*اند.

*رنگ* ترانه*های «یك شاخه نیلوفر» به نظر نمی*رسد سفید باشد؟

ـ نه، اینها نه سیاهند، نه سفید، كدر هستند. ترانه*های من همه*شان یكجور گلایه از غریبی*اند.

* تو آخرین برگ برنده و آخرین سامورایی موسیقی زیرزمینی بودی که خرج شد. این مجوزدار شدن فکر نمی کنی به محبوبیتت لطمه بزند.

ـ فکر نمی کنم.

* اتفاقا فکر کن.

ـ نه اصلا. چرا این طور فکر می کنی؟

* سابقه نشان داده مخاطبان خواننده های زیرزمینی بعد از مجوزدار شدن ریزش می کنند.

ـ من فرق می کنم.

* از کجا مطمئنی؟

ـ از خیلی جاها، من با گذشته ام هیچ فرقی نکرده ام. به این مطمئنم. حتی یک شعر و ترانه ام به همراه موسیقی ام ممیزی نخورده. شعر و ترانه هایم بهتر شده اند. بار موسیقی ام هم بالا رفته. مخاطبم را هم بهتر شناخته ام. از همه اینها هم مهم تر همان محسن چاووشی قدیمی ام با همان حس و جسارت

منبع : روزنامه کارگزاران
    [/SIZE]

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310

[SIZE=3:e1926761ee]خبر هایی درباره پخش 2 آلبوم از دکتر محمد اصفهانی

خبر های رسیده حاکی از آن است که دکتر محمد اصفهانی در حال آماده سازی آلبومی با حال و هوای انقلاب و امام خمینی می باشد که قرار است در دهه مبارکه فجر روانه بازار موسیقی گردد . این آلبوم در قالب موسیقی پاپ می باشد . ولی باید توجه داشت که این آلبوم یک آلبوم مناسبتی است و با آلبوم اصلی دکتر که کار متفاوتی نسبت به سایر البوم های ایشون می باشد فرق خواهد داشت . آلبوم مذکور که در مراحل نهایی تولید به سر می برد قرار است در سال 88 روانه بازار شود .
    [/SIZE]

مدیر کل (سعید) "مدير كل سايت كوچولو"

عضو
    February 2007
    تشكر ها
    13,326
    تشكر شده 18,089 بار در 2,177پست

مهران مديري،عصار، رهنما و يزداني در تالار كشور خواندند

هنرمندان- اولين كنسرت 4 نفره پاپ ماني رهنما، مهران مديري، عليرضا عصار و رضا يزداني با ياد خسرو شكيبايي در تالار بزرگ كشور برگزار شد

شب گذشته تالار بزرگ كشور ميزبان خوانندگان پاپي بود كه براي همراهي با سازمان ملل متحد كنسرت خود را برگزار مي*كردند.
    بنا بر اين گزارش، در اين كنسرت كه با حضور كارن همايونفر آهنگساز و تني چند از ترانه*سرايان و اهالي موسيقي پاپ برگزار شد،ماني رهنما با تشويق*هاي مردم به روي صحنه*اي كه كاملا مدرن طراحي شده بود آمد و گفت:در ابتداي برنامه قطعه آرتيست را به روح خسرو شكيبايي هديه مي*كنم. اين قطعه*اي است كه منظر يك هنرمند در دل*هاي او با مردمش را بيان مي*كند

سپس ماني رهنما با پيانو و آواز اين قطعه را كه بر اساس شعري از حامد نوري بود را اجرا كرد.
    بعد از اجراي اين قطعه نوازندگان اركستر رهنما به روي صحنه آمدند و همراه با اين خواننده چند قطعه جديد را به همراه يك قطعه كه منتخبي از قطعاتي چون بغض، باور نكن، پرنده و .... را اجرا كردند.
    بنابراين گزارش، در ادامه اين برنامه گروه رهنما قطعه عاشقانه چه كسي مثل من را با شعري از افشين مقدم اجرا و سپس ماني رهنما گفت: ما هم اكنون در صحن ارگان بين*المللي چون سازمان ملل متحد هستيم و خيلي دلنشين است كه كشور ما با اين چنين حركت*هايي مزين به انسان دوستي مي*شود.
    رهنما در ادامه قطعه شام كودكان را به يونيسف تقديم كرد و در آخر به منظور معرفي يك خواننده نوجوان از محسن وحيدي خواست تا او را در اجراي قطعه جمعه*هاي مه گرفته همراهي كند.

*مهران مديري و آواز خراساني
    -----------------------------------
    در ادامه اين برنامه و بعد از مدت زمان كوتاهي آنتراك گروه داركوب به خوانندگي مهران مديري به روي صحنه آمدند كه با تشويق*هاي پياپي مردم روبرو شد تا حدي كه مديري فرصت صحبت نداشت و خطاب به مخاطبان گفت:مي*خواهيد من هيچ نگويم و شما فقط دست و سوت بزنيد.
    اجراي مهران مديري با تك*نوازي كمانچه شروين مهاجر آغاز و سپس او يك آواز خراساني در دستگاه دشتي را خواند.
    مديري بعد از اجراي اين قطعه به معرفي اعضاي گروه پرداخت و گفت: گروهي كه من هم اكنون با آن به روي صحنه آمدم گروه داركوب است و قرار است از اين به بعد يكسري همكاري*هايي را با هم داشته باشيم به طوري كه قرار است اوايل آذر ماه كنسرتي را در همين تالار برگزار كنيم.
    مديري بعد از صحبت*هايش و به خاطر اجراي كنسرت اصلي*اش در آذرماه تنها يك قطعه ديگر را بر اساس شعر مولانا خواند و برخلاف تصور همه كنسرتش را به پايان رساند.
    بخش اول كنسرت چهار نفره گروه پاپ با اجراي 10 دقيقه*اي مهران مديري به پايان رسيد و بعد از آنتراك 20 دقيقه*اي گروه رضا يزداني به روي صحنه آمدند.

*اجراي موسيقي فيلم*هاي كيميايي در تالار بزرگ كشور
    ----------------------------------------------------------------
    رضا يزداني يكي ديگر از 4 خواننده پاپي بود كه شب گذشته در تالار بزرگ كشور اولين كنسرت خود را برگزار *كرد.او كه بدون هيچ صحبتي به اجرا پرداخت ،در اين كنسرت گلچيني از آلبوم*هاي خود را به همراه ترانه*هاي فيلم حكم و رئيس مسعود كيميايي اجرا كرد.
    قطعه خليج فارس آخرين قطعه او براي اين كنسرت بود كه با تشويق و همراهي بسيار زياد مخاطبان روبرو شد.

*عصار و شور مخاطبان

--------------------------

پايان بخش كنسرت چهار نفره پاپ اجراي عليرضا عصار به همراه فواد حجازي بود.او بعد از حاضر شدن بر روي صحنه شعري در مدح حضرت علي (ع) دكلمه كرد و سپس گفت: امشب پايان يك انتظار سه چهار ساله براي من و فواد حجازي است. به داشتن چنين هموطناني كه هر وقت پاي عمل خير به ميان مي*آيد آنها نيز به ميدان مي*آيند افتخار مي كنم.
    وي در ادامه به كنسرت اصلي خود اشاره كرد و افزود:من امشب براي يونيسف اجرا مي*كنم اما كنسرت اصلي ما با همين تركيب در اسفندماه خواهد بود.
    اين خواننده با همراهي بسيار زياد مردم قطعه «حال منه بي تو»،«كعبه» و «كي مي*گه تو نباشي» را اجرا كرد.
    او نيز همانند مهران مديري به واسطه داشتن كنسرتي مجزا به مدت كوتاه در اين برنامه به اجرا پرداخت.
    كنسرت 4 نفره پاپ تا 22 آبان در تالار بزرگ كشور برگزار خواهد شد.

منبع:فارس

♥♥ کوچولو در آستانه هشت سالگی ♥♥

" برنامه جشن را در تاپیک جشن پیگیری کنید "

كوچولوهاي عزيز ، حتما قوانين كلي فروم كوچولو را بخوانيد !

♥ هر چيزي كوچولو باشه، قشنگه ♥

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310

[SIZE=3:e150285148]نظر برخی خوانندگان درباره آلبوم یه شاخه نیلوفر محسن چاوشی و خبر های از وضعیت خوانندگان

محبوب شما ( شادمهر - مجید خراطها - علی عبدالمالکی - علی اصحابی - بنیامین )

نظر بعضی خوانندگان درباره آلبوم جدید محسن چاوشی

آلبوم یه شاخه نیلوفر از نظر آهنگسازی فوق العاده سنگین بود طوری که نظر خیلیا این البوم پدیده ی آلبوم های سال جدید بود.که در این باره با چندی از خواننده های مطرح موسیقی به گفتگو پرداختیم که نظر بعضی از اونهارو به اطلاع شما میرسونیم.

شادمهر عقیلی : با اینکه فرصت زیادی نداشتم این آلبوم رو از طریق یک سری از دوستان که در ایران دارم تهیه کردم آلبومی که شاید بعد از سه روز تازه بفهمی که این خواننده چی خونده.بهشون تبریک میگم البوم بسیار زیبا بود ولی از آهگساز این البوم گله هایی رو دارم به نظر میرسه که خواسته هنرش رو بیش از اونی که هست به رخ بقیه بکشه که باعث شده خیلی از جاها صدای محسن چاوشی عزیز تو آهنگ گم بشه ولی بازم میگم که آلبوم بسیار زیبا بود و مطمئنن بهترین اثر این هنرمند.

شهیاد: به این خواننده علاقه زیادی نداشتم ولی این البوم باعث شد تا آهنگ های قدیمیش رو هم با دقت گوش کنم.

سیاوش قمیشی: محسن چاوشی بدون شک بهترین خواننده در ایرانه به خودش هم گفتم به شما هم میگم که البومش بسیار با معنی بود و مشخصه که زحمت های زیادی برای این البوم کشیده شده.

محمد اصفهانی: آلبوم خوب بود و بهترین نکته مثبت این آلبوم از نظر بنده صدای خود خواننده بود که به صورت خام و بدون هیچ افکتی بود که همین نکته باعث شده که آلبوم جدید به نظر برسه چون موسیقی کشورمون داره مسیر خودش رو گم میکنه به جای ته صدا دیگه میکسر های چند تونری دارن حرف میزنن.

حمید عسگری: آلبوم جالبی بود ولی خب از کمپنی پخش این البوم هم نباید گذشت چون بسیار برای این آلبوم مایه گذاشت.

بنیامین بهادری: آلبوم خوبی بود با دقت گوش کردم و از نمره بیست به اون چهارده میدم.

خب حرف های چندی از خواننده ها رو شنیدیم البته این گفتگو ها به صورت مختصر بود با چند نفر دیگه هم گفتگو داشتیم که به دلیل زیاد نشدن حجم این پست صحبت هاشون حذف شدن.

و اما خبرهایی از چند خواننده محبوب و آثار جدیدیشون :

علی اصحابی:

آلبوم تو راست میگی به زودی روانه بازار میشه طی صحبت هایی که با مدیر پخش این البوم داشتیم البوم به فاصله چهل روز از ماه محرم روانه بازار میشه .طی صحبت های گفته شده الان چهل روز به ماه عزیز محرم داریم که به گفته ایشون امروز (21/08/87) روانه بازار میشه.البته شاید بد قولی هایی هم در راه باشه. (آلبوم تو راست میگی بدون شک از پرفروش ترین های سال خواهد بود)

مجید خراطها:

مجید عزیز مدت طولانی رو دنبال مجوز بود و الان هم هست ولی با موزیک ویدئویی که در راه داره شاید باید قید مجوز رو بزنه یا به این زودیا به فکر مجوز نباشه.

شایعه ی جدید:

دوستان هیچ اختلافی بین علی عبدالمالکی و سروش عزیز اتفاق نیفتاده و علی عزیز استارت البوم جدیدشون رو زدن که به زودی خبر های تکمیل تری رو در اختیارتون قرار میدیم.

بنیامین بهادری:

با اومدن البوم علی اصحابی شاید آلبوم بهادری به ماه های بعد واگذار بشه .آقای بهادری هنوز بهترین آلبوم سال رو البوم خودشون میدونن و خیلی هم حرفشون دروغ نیست البوم06 یکی از بهترین البوم های سال خواهد بود(آهنگ جدید پخش شده از بهادری به نام منو ببخش یه کار زندست واصلا قابل قیاس نیست با آهنگ های البوم.طی گفته آقای بهادری این آهنگ رو با گیتار خوندن بدون هیچ تمرینی.

شادمهر عقیلی:

شادمهر عزیز بسایر داره واسه البوم جدیدش زحمت میکشه نمونش هم آهنگ تقدیر بود که به نظر بنده بهترین تک اهنگیی بود که توی این چند ماه اخیر شنیده بودم. البته به احتمال زیاد این آهنگ جایی رو در البوم جدید نداشته باشه.
    [/SIZE]

پیشکسوت کوچولو

معاون بازنشسته

عضو
    April 2008
    تشكر ها
    2,369
    تشكر شده 5,579 بار در 764پست

متأسفانه يکی ديگر از ستاره های موزيک کشورمون هم واسه هميشه از موسيقی خداحافظی کرد.

رضايا لحظاتی پيش طی تماسی تلفنی اطلاع داد که از عشقش يعنی موسيقی رو با دلايلی وداع کرده،

هرگونه صدا و تصوير مربوط به رضايا مربوط به قبل بوده و از تاريخ 22 آبان 1387 به بعد چيزی وجود نخواهد داشت.
    تا چند روز آينده به خواسته خودش يه مصاحبه تصويری خواهد داشت که در اين مورد خداحافظی خودش با طرف داراش و همه کسانی که تو اين مدّت تو راه موفقيتش کمکش کردن صحبت ميکنه و پايان واقعاً نميدونم چی بگم و هممون براش آرزوی موفقيت در تمام مراحل زندگيش رو ميکنيم. :?
    .
    .
    .
    شاید خیلی ازخندههایی که در گذشته از سر پیروزی کرده ایم
    آغازی از همین بد بیاری ها بوده اند
    ما بیچاره گی خود را جشن گرفته بوده ایم.

مدیر کل (سعید) "مدير كل سايت كوچولو"

عضو
    February 2007
    تشكر ها
    13,326
    تشكر شده 18,089 بار در 2,177پست

[SIZE=3:dbb952165b]
    دستگيری خواننده معروف و مبتذل خوان رپ

«ا ـ م»، معروف به «تتلو» پس از بازگشت به ايران بازداشت شد. هر چند پيش از اين نيز شايعاتي درباره دستگيري اين خواننده رپ منتشر شده بود كه بعدها تكذيب شد اما اين بار بنا بر اظهارات منابع آگاه وي در بازگشت به ايران دستگير و روانه زندان شده است.

تابناک: در روزهاي اخير، ابتذال بيش از حد شماري از خوانندگان رپ كه با برگزاري كنسرت*هاي مستهجن كه حتي نشريات زرد نيز اقدام آنها را بي*شرمانه خوانده و خواستار برخورد با خوانندگان و عوامل اين نمايش وقيح شده*اند، موجب نوعي آشفتگي در فضاي فرهنگي كشور شده است.

در همين زمينه با افزايش اعتراضات نسبت به كنسرت مبتذل «ا ـ م»، معروف به «تتلو»، و نيز توهين ها و هتاكي هايي كه وي در ترانه هاي خود انجام داده است وي پس از بازگشت به ايران بازداشت شد.

اين در حالي است كه چندي پيش از اين نيز شايعاتي درباره دستگيري اين خواننده رپ منتشر شده بود كه بعدها تكذيب شد اما اين بار بنا بر اظهارات منابع آگاه وي در بازگشت به ايران دستگير و روانه زندان شده است.

گفتني است، در كنار رپ*خوان*هايي كه با استفاده از الفاظ ركيك و مستهجن و با در هم شكستن فرهنگ جامعه درصدد جذب مخاطب هستند، شماري از گروه*ها و خوانندگان رپ با استفاده از اين قالب جديد و در چهارچوب*هاي فرهنگي كشورمان به اظهارنظر در مسائل اجتماعي مي*پردازند كه از آن جمله مي*توان به همدردي برخي گروه*ها با داغ*ديدگان حادثه بم اشاره نمود، اما از سوي ديگر نيز برخي از افراد با الگوبرداري نادرست از فرهنگ غربي و زير پا نهادن مباني و اصول ملي، نوعي هتاكي و دريدگي فرهنگي و جمعي را تبليغ مي*كنند كه پيامدهاي ناخوشايندي به همراه داشته است.

همچنين بايد خاطرنشان كرد كه بنا بر اظهارات برخي منابع خبري، با توجه به نفوذ روز*افزون رپ*خوان*هاي منفي و تحت*الشعاع قرار گرفتن افراد و گرو**هاي مثبتي كه در اين زمينه فعاليت مي*كنند، اقدامات گسترده*اي براي دستگيري رپرهاي مستهجن در آينده نزديك رخ خواهد داد.
    [/SIZE]

♥♥ کوچولو در آستانه هشت سالگی ♥♥

" برنامه جشن را در تاپیک جشن پیگیری کنید "

كوچولوهاي عزيز ، حتما قوانين كلي فروم كوچولو را بخوانيد !

♥ هر چيزي كوچولو باشه، قشنگه ♥

پیشکسوت کوچولو

مدير بازنشسته

عضو
    October 2007
    تشكر ها
    2,310

[SIZE=3:a1105f8b50]آلبوم جدید کامران و هومن ( کنسرت تعطیله ) تا هفته ی آینده به بازار میاید.

در این آلبوم 9 آهنگ خونده شده که اکثرا کار رامین زمانی و مریم حیدر زاده هست ..........این آلبوم با سایر کارها تفاوت چشم گیری دارد .

در این آلبوم کار هایی با نام من اگه نباشم . خالی . تو که نیستی . فرشته ( همراه ابی) و ...... خونده شده .
    ضمنا تور کامران وهومن هم ادامه داره
    [/SIZE]

صفحه 1 از 175 123456112151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)